MK | EN

Среќна Нова 2018 Година

Новогодишна прослава во Скај бар


Дочекајте ја Новата година во Скај Бар со незаменлив поглед над светлата на градот, во пријатна атмосфера, многу забава и омилените коктели. Создадете незаборавни мигови со пријателите и дозволете си еуфоричен почеток на Новата 2018 година.

Останати промоции

Резервирајте престој