Slide Left Slide Right
MK | EN

Промоции

НОВО

ФИТО САУНА

Повеќе

Во потрага сте по совршен подарок?

Вредносните ваучери се идеалниот подарок за него/неа

Повеќе

New massage

Flower touch

Повеќе

Недела на Масленица

Највкусните палачинки

Повеќе

Ден на вљубените

Специјална понуда

Повеќе

Ново мени

Ве очекуваме

Повеќе

Промотивни пакети

50% попуст на Спа услуги со секоја масажа

Повеќе

***2018***

Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Повеќе

Резервирајте денес

Специјална цена

Повеќе

Среќна Нова 2018 Година

Новогодишна прослава во Скај бар

Повеќе

Време е за чај

Ритуална церемонија за чај

Повеќе

Корпоративни предновогодишни прослави

Пријатен амбиент и професионална услуга

Повеќе

Време е за масажа

Нова масажа во спа центарот

Повеќе

SKY BAR

Вашата коорпоративна забава е незаборавна на 8-миот кат.

Повеќе

Разбудете се во Руссиа

Ноќевање, доручек во кревет и спа

Повеќе

Промоции спа центар

Денес е совршен ден за масажа

Повеќе

Корани ИС

Специјализирана нега за русокоси

Повеќе

Највкусни руски специјалитети

Руските специјалитети ви се на дофат

Повеќе

Хотел Руссиа

Професионална услуга и загарантиран квалитет

Повеќе

Скај бар

Совршеното место за одржување на деловни состаноци

Повеќе

SKY SENSUAL

Нов коктел во Скај Бар

Повеќе

ЛИГЊИ НА СКАРА

Здраво и вкусно...

Повеќе

НАЈБАРАНАТА ПАЛАЧИНКА

Палачинка со ванила крем и прелив од јагоди...

Повеќе

ЛОСОС

Одличен извор на омега-3 масни кислеини...

Повеќе

Бранцин

Медитеранска исхрана...

Повеќе

РОКЕТ САЛАТА

Поинаква салата...

Повеќе

Торта Руссиа

Специјалитет во хотел Руссиа

Повеќе
Сите промоции

Планирајте го Вашето време со нас

Времето е награда

Услуги и тури

Информации за туристи

Резервирајте престој